Zpět na hlavní obsah

3.3.2020

CIRCLE jako teambuilding. Dr.Max zapojí tři týmy zaměstnanců. Proč?

Čekal/a bys společnou večeři v nóbl hotelu, prezentaci na velkoplošný obrazovce a wellness pro společnej teambuilding? S tím nechoď na společnost Dr.Max. Tam se totiž v roce 2020 rozhodli pro dobrodružnější styl firemní akce. „Když se naskytla možnost vzít naše kolegy na CIRCLE, neváhali jsme. Koncept sportovního zážitku a společně stráveného víkendu na jednom místě zvítězil,“ má jasno generální ředitel Daniel Horák.

CIRCLE jako teambuilding. Dr.Max zapojí tři týmy zaměstnanců. Proč?

Řadu lidí možná volba teambuildingu na CIRCLE překvapí. Proč jste se rozhodli přihlásit hned tři týmy?
Jak jsem řekl už v úvodu. Baví nás myšlenka společné sportovní akce, při které se ale nerozprchneme, ale naopak strávíme společný čas na pěkném místě.

Závodní víkend je usazen v Ralsku. Znáte to tam?
Zatím moc ne, další důvod, proč tam vzít kolegy a prozkoumat okolí. Během dvou dnů bude dostatek času vyrazit nejen na závodní trať, ale také na poznávací výlety.

Stanové městečko chystá různá překvapení vč. trampingu. I to byla motivace?
Podrobnosti ještě moc nevíme, ale každá novinka, která nám zatím byla řečena, se nám líbí. Stanování, kytara, táborák, opékání buřtů. Tohle jsme jako děti milovali a rádi se k těm vzpomínkám vrátíme.

Dr.Max podporuje řadu sportovních akcí, dbáte na zdravý životní styl svých zaměstnanců?
Určitě je do ničeho netlačíme, ale už z povahy zaměření naší společnosti se nabízí, že bychom všichni měli jít zdraví naproti, a právě podobné akce tomu napomáhají. To je další důvod, proč na CIRCLE potkáte hned čtyři naše týmy.

Jejich soupeřem bude mj. tým Davida Svobody, olympijského vítěze z Londýna, který bude mít jako parťáka například své dvojče Tomáše, elitního českého triatlonistu. Je to pro vás velká výzva?
Nemyslím si, že kluci pro nás budou měřítko. Naší ambicí není CIRCLE vyhrát. Každý bude chtít skončit co nejvýše, ale co je ještě důležitější, je potřeba si akci upřímně užít a vychutnat. Vždyť kolikrát do roka se člověk dostane z Prahy na celý víkend pod stan, a ještě si u toho zasportuje?