Zpět na hlavní obsah

23.3.2020

Běžecký nadšenci si musej počkat. Novinka CIRCLE se odkládá na léto 2021

Srpnová premiéra běžeckýho dobrodružství jménem CIRCLE se posouvá o rok. I když všichni věříme, že koronavirová pandemie bude v srpnu minulostí, nechceme riskovat zdraví nikoho z členů tvojí party a z preventivních důvodů běh, jak ho neznáš, odkládáme.

Běžecký nadšenci si musej počkat. Novinka CIRCLE se odkládá na léto 2021

Ale bacha, nic nerušíme, jen posouváme, tak zůstaň se svýma parťákama ve střehu a sleduj naše kanály, na který začneme od podzimních měsíců švihat do světa všechny novinky. Tou dobou už musí bejt venku klid, pevně v to doufáme.

Přihlášený týmy se nemusej bát, o svý startovný nepřijdou. Budou mít možnost si vybrat ze tří variant, jak se startovným naložit. Kapitánům napíšeme mejl a domluvíme se s nima napřímo. Tři možnosti jsou takový: Buď převedeme startovný na rok 2021, nebo registraci převedeme na 40 startovných pro tebe i členy tvýho týmu na závody Běhej lesy 2020, který ještě nemaj plnou kapacitu, anebo startovný v plný výši vrátíme.

Je jasný, že současná situace je dost nepříznivá pro start novýho projektu. I zajetý akce to teď maj těžký, natož takový, který letos chtěly začínat od píky.

„Věříme, že v srpnu, kdy měl bejt CIRCLE, už bude situace zase v normálu. Ale i tak jsme se rozhodli posunout naše velký běžecký dobrodružství na příští rok,“ vysvětluje za organizátory Jan Hejda. „Dá se předpokládat, že do léta a podzimu se přesunou všechny jarní akce, který se teď nemůžou konat. Termínovka bude narvaná k prasknutí. Mimo jiné i z toho důvodu volíme přesun akce na rok 2021,“ vysvětluje Hejda.

Ty ani tvý parťáci ale nepřestávejte trénovat. I v době karantény platí výjimka pro vyvětrání se na čerstvým vzduchu. Vyrazte separé s rouškou do lesa nebo parku a pěkně si zatrénujte. Ve zdravým těle zdravej duch! A co teď natrénujete, můžete využít na jinejch závodech. Rádi se se všema uvidíme třeba na závodech Běhej lesy, který stejně jako CIRCLE utíkaj z asfaltek do přírody.

Nezůstaňte pozadu, nastartujte běžeckou sezónu hned, jak to půjde, sledujte novinky na našich kanálech a uvidíme se v létě 2021.