Zpět na hlavní obsah

11.3.2020

Chceš už konečně vyndat ježka z klece? Doraž na CIRCLE, hlavolamy a hry od Albi ti nedaj spát!

Ano, hádáš správně. Představujeme ti další část doprovodnýho programu na CIRCLU. Seš trošku jako Rychlý šípy a miluješ hlavolamy? Nebo máš soutěživýho ducha a chceš rozdrtit tvý kámoše v nějaký deskovce? V CIRCLE kempu bude všechno možný!

Chceš už konečně vyndat ježka z klece? Doraž na CIRCLE, hlavolamy a hry od Albi ti nedaj spát!

Kdo si vyluštil naši křížovku, tak ví, že ročníkovým tématem CIRCLU je tramping. O trampech je známý, že se potulujou po kraji, zpívají trampský písně, ale taky u ohně hrajou žolíky. My ti toho společně s Albi na CIRCLU nabídneme mnohem víc!

Na co se teda můžeš těšit?

  • Na půjčovnu her Albi. Jo! Takže budete moct s kámoši ve stanu mastit karty do čtyř do rána! Neboj, na CIRCLU se na večerku nehraje.
  • Na půjčovnu hlavolamů. Mimo to se ale budou řešit hlavolamy i společně na čas. Takže kdo vyndá toho ježka z klece dřív?
  • Na hraní venkovní hry Mölkky. Tahle hra z Finska, která trochu připomíná pétanque, se hraje pod širým nebem. Což bude v srpnu úplná ideálka! Cíl je jednoduchej – shazovat házecím kolíkem očíslovaný kuželky.
  • Na turnaj v některý z her Albi podle nálady účastníků.

Poskočilo ti po přečtení právě tvoje soutěživý srdíčko? Chápem. Nám taky! Rukou už tu nervózně protáčíme Rubikovu kostku.

Tak doraž, už se těšíme!